Belle Monde

Jesteś tutaj: Start / Polityka prywatności / Sample Data-Articles / Marketing

Marketing

1. Czym są Social Media?

Social Media Marketing to inaczej marketing społecznościowy, czyli wszystkie czynności wykonywane w sieci mające na celu promocję w mediach społecznościowych. Do komunikacji wykorzystuje się m.in. takie narzędzia jak Facebook, YouTube,Twitter, Linkedln, Blog, Istagram.

2. Podstawowe Narzędzia Social Media Marketing:

Facebook

Oficjalnie najważniejsze medium społecznościowe, ponieważ angażuje największą liczbę internautów. Poprzez dodawanie zdjęć, komentarzy czy organizowanie konkursów, możesz go wykorzystywać do promowania swojej marki w Internecie- zupełnie za darmo :) Utworzenie Fan Page'a pozwoli ci na długotrwałą aktywność w sieci, tym samym masz możliwość zbierania swoich fanów w jednym miejscu oraz budowania w nich pozytywnego wizerunku Twojej marki.

YouTube

Możesz publikować tutaj wszystkie filmiki, które będą budowały wizerunek Twojej firmy. Mogą to być video relacje czy spoty reklamowe, mające na celu zwrócenie uwagi użytkownika. Takie filmiki dlatego też powinny być w jak największym stopniu unikatowe, ponieważ to odbiorca decyduje czy je ogląda czy nie.

Blog

To właśnie tutaj możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa! Im bardziej kreatywnie, tym lepiej.

Blog jest miejscem, gdzie wejdziesz w najgłębsze interakcje z internautami. Możesz dzielić się z odbiorcami swoją wiedzą, nowościami, pomysłami, organizować konkursy, ale przede wszystkim, nawiązać trwałą relację z Twoimi klientami.

+ link do naszego bloga, kiedy już owy powstanie

Istagram

Serwis społecznościowy pozwalający na komunikację z innymi użytkownikami za pomocą publikowania zdjęć. Jest to również aplikacja na urządzenia mobilne, tym samym pozwala na najszybsze korzystanie z jego możliwości.

3. Co możesz zyskać korzystając z tych narzędzi marketingowych?

Zbudujesz wizerunek swojej marki od podstaw, będzie on taki, jaki będziesz tego chciał. Masz możliwość monitorowania wszystkich aktywności w sieci, tym samym możesz obserwować wyniki swoich działań oraz ustrzec się przez czyhającymi zagrożeniami.

4. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zbudujemy wizerunek Twojej marki w Internecie :)

Poprowadzimy komunikację w wybranych przez Ciebie mediach społecznościowych. Poprzez jej efektywność pozyskamy satysfakcjonującą Cię liczbę fanów. Zaopiekujemy się wszystkimi twoimi kontami, w takiej ilości, w jakiej sobie życzysz. Będziemy prowadzili twoje profile tak, aby relacje pomiędzy Tobą, a użytkownikami tylko przybierały na sile :) 

Zapisz się do Newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowych produktach, promocjach i wyprzedażach!

O Nas

Na podstawie długoletniej praktyki w branży fryzjersko – kosmetycznej oraz w oparciu o sugestie naszych Klientów, stworzyliśmy unikalną bazę produktów, które podbijają serca kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Czytaj więcej...

Kontakt

  • BelleMonde - ul. Kardynała Wyszyńskiego 5, 94-042 Łódź
  • +48 506 113 774
  • +48 515 163 199

VM - Shopping cart

 x 
Twój koszyk jest pusty