Belle Monde

Jesteś tutaj: Start / O Nas

O Nas

Serdecznie witamy w bellemonde.pl!

Początki naszej działalności sięgają roku 2003, kiedy to postanowiliśmy rozpocząć swoją przygodę z branżą fryzjersko-kosmetyczną. Dzięki pasji, chęci nieustannego rozwijania swoich kompetencji oraz systematycznemu zdobywaniu nowych i niezwykle cennych doświadczeń doszliśmy do etapu, w którym postanowiliśmy powołać do życia sklep kosmetyczny bellemonde.pl.

Na podstawie długoletniej praktyki w branży fryzjersko – kosmetycznej oraz w oparciu o sugestie naszych Klientów, stworzyliśmy unikalną bazę produktów, które podbijają serca kobiet i mężczyzn na całym świecie. W swojej ofercie posiadamy produkty takich znanych marek, jak: Revlon, Sally Hansen, Bandi, Londa, Bielenda, Abacosun, Z-one i wielu innych.

To co wyróżnia bellemonde.pl na rynku to fakt, że każdy produkt umieszony w naszym sklepie został starannie wyselekcjonowany i przetestowany przez naszych ekspertów. Dzięki temu stale powiększa się grono naszych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i chętnie powracają przy okazji kolejnych zakupów.

Bellemonde.pl stawia na najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie, a naszym zdecydowanym priorytetem jest dążenie do osiągnięcia satysfakcji przez naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą naszego sklepu.  

Zapisz się do Newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowych produktach, promocjach i wyprzedażach!

O Nas

Na podstawie długoletniej praktyki w branży fryzjersko – kosmetycznej oraz w oparciu o sugestie naszych Klientów, stworzyliśmy unikalną bazę produktów, które podbijają serca kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Czytaj więcej...

Kontakt

  • BelleMonde - ul. Kardynała Wyszyńskiego 5, 94-042 Łódź
  • +48 506 113 774
  • +48 515 163 199

VM - Shopping cart

 x 
Twój koszyk jest pusty